Forum for Film Education

Meld je aan
Het allereerste Forum voor Filmeducatie brengt wetenschappers, leraren en curatoren samen voor een interdisciplinair uitwisselingsmoment over film en educatie.
Datum
Locatie Universiteit van Amsterdam
Categorie
Seminar
Bestemd voor
Filmmakers Filmdocenten Leraren

Het allereerste Forum voor Filmeducatie wordt eind november in Amsterdam georganiseerd door Blandine Joret (UvA) en Thijs Witty (Universiteit van Leiden) en brengt wetenschappers, leraren en curatoren samen voor een interdisciplinair uitwisselingsmoment over film en educatie.

Het Forum for Film Education brengt wetenschappers, docenten en curatoren samen voor een interdisciplinaire uitwisseling over film en onderwijs. Op dit inaugurele forum verwelkomen we film- en mediatheoretici, filmmakers, programmeurs, pedagogen, antropologen, psychologen en maatschappelijk werkers om het veranderende landschap van filmpedagogiek in kaart te brengen, van vroeg schermonderwijs tot mediageletterdheid voor volwassenen.

Wat kun je verwachten?

Met twee rondetafelgesprekken, drie panels, diverse nevenevenementen (een VR-installatie en een filmvertoning voor peuters) en een keynote-lezing biedt dit tweedaagse evenement een breed scala aan perspectieven op filmgeletterdheid, pedagogiek, archivering en curatorpraktijken.

Bekijk het programma

Deel evenement op
Volg ons op