Programma
09:00 - 12:30 Meekijken bij een NFF-schoolvoorstelling
12:00 - 13:00 Lunch (vega)
13:00 - 15:00 Training/interactieve workshop: Veiligheid in de zaal/klas
Schoolvoorstellingen
Het NFF organiseert schoolvoorstellingen voor klassen in het po, vo, so en mbo. Op 30 september kun je aansluiten bij de volgende vertoningen:
09:00 - 10:45 uur | The Invisible Ones - vo (Kinepolis Jaarbeurs, zaal 9)
09:00 - 11:00 uur | Straatcoaches vs. Aliens - MBO, burgerschap (Louis Hartlooper, zaal 3)
09:30 - 11:00 uur | Filmblok: Thuiskomen - po (Kinepolis, zaal 8)
09:30 - 11:30 uur | Wheelie - vo (Louis Hartlooper, zaal 1)
11:00 - 12:30 uur | Auditief Beperkt programma: Victor Vleermuis - so (Louis Hartlooper, zaal 2)
Training
In de middag komen we samen om het thema ‘Veiligheid in de zaal/ klas’ met onderzoeker en educatiespecialist in design thinking, Yophi Ignacia. Tijdens deze interactieve workshop gaan we niet alleen met elkaar in gesprek, maar testen we ook verschillende toolkits die helpen om een veilige omgeving te creëren, empathie te stimuleren en moeilijke gesprekken met jongeren over gevoelige onderwerpen beter te kunnen aanpakken. Ook put ze graag uit jullie actuele ervaringen, dus deel die vooral! Zo kan de uitwisseling zo relevant mogelijk worden gemaakt.
Over Yophi Ignacia
Yophi is ontwerper, onderzoeker, moderator en educatiespecialist op het gebied van mode, duurzaamheid en veiligheid in de klas. Met haar focus op onderwijs werkte ze samen met diverse organisaties aan de ontwikkeling van educatieve programma’s, toolkits, workshops, masterclasses, rondetafelgesprekken en podcasts.
Voorbeelden hiervan zijn: Fashion For Good, het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten, State of Fashion, Culture.Fashion, Amsterdam Fashion Institute, Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag, BlueCity, Designplatform Rotterdam, De Wasserij en Fashion Revolution Nederland.
Daarnaast is ze medeoprichter van Fashion in Flux en oprichter van The Future Mode, waar ze ontwerp, onderzoek en consultancy rondom duurzame mode verder onderzoekt en ontwikkelt.
We hopen je (weer) te zien!
Geef je op via onderstaande knop en vink de onderdelen aan waar je graag bij bent. Vergeet daarbij niet jouw voorkeur voor een schoolvoorstelling aan ons door te geven!