De Regels van Floor: Musical

Waarom zouden alleen volwassenen regels mogen bedenken? In de wereld van de eigenwijze Floor bedenken kinderen, net als volwassenen, hun eigen regels en dat leidt tot verrassende nieuwe inzichten.

In deze aflevering schrijft Floor zich zonder twijfel in voor de schoolmusical. Ze krijgt direct sterallures en begint zich te gedragen als een diva, maar dan wordt bekend dat ze de bijzondere rol heeft van... de boom!

Aan de slag met deze aflevering?

Via de "Bekijk de aflevering"-knop bovenaan deze pagina is de aflevering gratis te bekijken via Schooltv. De aflevering sluit aan bij het leergebied Kunst en Cultuur en behandelt de thema's boekverfilming, mediawijsheid en humor. Aan de hand van deze aflevering kun je met leerlingen in gesprek gaan over dromen van beroemd worden, hoe media invloed hebben op ons beeld van succes en waarom humor vaak ontstaat wanneer verwachtingen en werkelijkheid botsen.

  • Alle leeftijden
  • Grof taalgebruik

Regie: Maurice Trouwborst Productie: NL Film Omroep: VPRO Nederland 2020, 8 min

Thema Boekverfilming, Mediawijsheid, Humor
Filmkenmerken 6-30 minuten
Volg ons ook op:

Bekijk ook eens

Bekijk alle films
Volg ons op