Contact

Wil je meer weten over filmeducatie? Heb je een leuk idee? Of zoek je die leuke projectmedewerker die je op een conferentie vol passie over beeldtaal hebt horen spreken? Hier vind je alle gegevens van de mensen achter de schermen van Filmhub Oost.

Neem contact met ons op

Wie is wie?

Algemeen
info@filmhuboost.nl | Tel: 024 - 3818122

Wil van de Ven | Projectleider (regio Overijssel/Gelderland)
wil@filmhuboost.nl

Laura Bertram | Projectcoördinator (regio Gelderland)
laura@filmhuboost.nl

Neeltje van Camp | Projectmedewerker Hoger Onderwijs

neeltje.vancamp@filmhuboost.nl

Laura Slakhorst | Projectcoördinator (regio Overijssel)
laura.slakhorst@filmhuboost.nl

Roel Zwiers | Projectmedewerker Filmtechniekset
roel@filmhuboost.nl

Juan Rooijakkers | Projectmedewerker Filmtechniekset
juan@filmhuboost.nl

Ellen van Daal | Projectmedewerker (regio Overijssel/Gelderland)
ellen@filmhuboost.nl

Susanne Beckers | Projectmedewerker (regio Overijssel/Gelderland)
susanne@filmhuboost.nl

Tim Arets | Marketing & Communicatie
tim@filmhuboost.nl

Heb je post voor ons?

Filmhub Oost
Kantoor van LUX Nijmegen
Arsenaalgas 8
6511 PE Nijmegen

Heb je een vraag? Of een leuk idee? Of gewoon behoefte om even te kletsen over film?

Neem contact met ons op
Volg ons op