Contact

Wil je meer weten over filmeducatie? Heb je een leuk idee? Of zoek je die leuke projectmedewerker die je op een conferentie vol passie over beeldtaal hebt horen spreken? Hier vind je alle gegevens van de mensen achter de schermen van Filmhub Oost.

Neem contact met ons op

Wie is wie?

Neeltje Holland - van Laarhoven | Projectleider
Neeltje@filmhuboost.nl

Laura Bertram | Projectcoƶrdinator
Laura@filmhuboost.nl

Wil van de Ven | Projectmedewerker
Wil@filmhuboost.nl

Laura Slakhorst | Projectmedewerker
Laura.slakhorst@filmhuboost.nl

Roel Zwiers | Projectmedewerker
Roel@filmhuboost.nl

Neeltje van Camp | Projectmedewerker
neeltje.vancamp@filmhuboost.nl

Juan Rooijakkers | Projectmedewerker
Juan@filmhuboost.nl

Esther Fluijt | Projectmedewerker
Esther@filmhuboost.nl

Esther Cazant | Communicatie
Esther.Cazant@filmhuboost.nl

Tim Arets | Communicatie
Tim@filmhuboost.nl

Heb je post voor ons?

Filmhub Oost
Kantoor van LUX Nijmegen
Arsenaalgas 8
6511 PE Nijmegen

Heb je een vraag? Of een leuk idee? Of gewoon behoefte om even te kletsen over film?

Neem contact met ons op
Volg ons op