Contact

Wil je meer weten over Filmhub Noord-Holland of benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Neem contact met ons op.

Maak kennis met Filmhub Noord-Holland



Projectleider

Christine Ravenhorst
Christine@FilmhubNH.nl

Regio coördinatoren

Jet Smit
Jet@FilmhubNH.nl
Regio Noord-West: Kop van Noord-Holland, regio Alkmaar e.o. en IJmond 

Karlijn Vriend
Karlijn@FilmhubNH.nl
Regio Noord-Oost: West-Friesland en Zaanstreek-Waterland 
 
Kirsten Bootsma
Kirsten@FilmhubNH.nl
Regio Zuid-West: Zuid-Kennemerland en Amstel- en Meerlanden 
 
Baukje Hiemstra
Baukje@FilmhubNH.nl
Regio: Zuid-Oost: Gooi- en Vechtstreek 
 
Kimber van Valkenburg
Kimber@FilmhubNH.nl
Regio Amsterdam  

Communicatie

Algemeen: informatie@FilmhubNH.nl

Maaike Tjepkema
Maaike@FilmhubNH.nl

Penvoerder

De Filmschuur in Haarlem is penvoerder van Filmhub Noord-Holland. 
Onze Filmhub wordt ondersteund door het Landelijk Netwerk Filmeducatie, het Filmfonds en provincie Noord-Holland.

Filmschuur 
Lange Begijnestraat 9 
2011 HH Haarlem 
www.filmschuur.nl

023 5173900

" Every time I go to a movie, it's magic, no matter what the movie's about."

Steven Spielberg

 

Volg ons op