Contact

Maak kennis met Filmhub Noord-Holland

Christine Ravenhorst
projectleider

Bauke Hiemstra
regiocoördinator Gooi- en Vechtstreek

Jet Smit
regiocoördinator Noord-Holland Noord

Michiel Vaanhold
regiocoördinator metropoolregio Amsterdam

Maaike Tjepkema
communicatie

Loïse Wolfs
projectleider filmtechnieksets | filmvakdocentenpoule

Filmhub Noord-Holland bestaat uit:

Hub noord-holland
Christine Ravenhorst

christine@filmhubnh.nl

Hub noord-holland
Baukje Hiemstra

baukje@filmhubnh.nl

Hub noord-holland
Jet Smit

jet@filmhubnh.nl

Hub noord-holland
Michiel Vaanhold

michiel@filmhubnh.nl

Hub noord-holland
Maaike Tjepkema

maaike@filmhubnh.nl

Hub noord-holland
Loise Wolfs

loise@filmhubnh.nl

Penvoerder

De Schuur in Haarlem is penvoerder van Filmhub Noord-Holland. 
Onze Filmhub wordt ondersteund door het Landelijk Netwerk Filmeducatie, het Filmfonds en provincie Noord-Holland.

Schuur 
Lange Begijnestraat 9 
2011 HH Haarlem 
www.schuur.nl

023 5173900

" Every time I go to a movie, it's magic, no matter what the movie's about."

Steven Spielberg

 

Volg ons op